Hayal etmenin modern ve
orijinal halini sunuyoruz.

Hakkımızda

“Hayal etmek tasarımın en güçlü süreci, kalite iyi tasarımın vazgeçilmez bir parçasıdır…”

Lussodor’un hikayesi 1992’de sandalye üretimiyle başladı. 2017’de ilk tescilli markamız olan DAWOOD kuruldu.

İlk günden beri bilgi, emek, zanaat ve sanatı birleştirerek ürettiğimiz sandalye, masa ve diğer dekoratif ürünlerle yaşam alanlarınıza konfor ve değer katıyoruz. Ve şimdi yılların tecrübesini yeni ve daha güçlü bir marka ile sunma vakti geldi.

Artık tüm ürün ve markalarımız LUSSODOR adı altında sunulacak. Yurt içi ve dışındaki mağazalarımız da, bayilerimiz de artık LUSSODOR adını taşıyacak.

Kalite, sanat ve kusursuz hizmetin yeni adı Lussodor, otel, restoran ve kafe başta olmak üzere tüm mimari projelerinizde çözüm ortağınız olmaya hazır.

Lussodor

Tanıtım Videolarımız

İyi bir kalite, asla şans eseri kazanılmaz.

Lussodor Sandalye olarak kaliteyi sadece tesadüflere bırakmayan, sürekli gelişimi ve mükemmeliyeti hedefleyen bir anlayışa sahibiz. Ürün ve hizmetlerimizde mükemmeliyeti yakalamak için titiz bir planlama ve sürekli çaba harcıyoruz. Her aşamada kalite standartlarına uymak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve güvenilirliğimizi sağlamak için özenle çalışıyoruz. Sizlere en iyi deneyimi sunmak için çabalarımızı sürekli artırıyor ve kalitemizi şansın değil, kalite anlayışımızın bir sonucu olarak görüyoruz.